Terapia zaburzeń odżywiania

Terapia zaburzeń odżywiania - Poznań

W Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Ergo w Poznaniu mają Państwo możliwość uczestniczenia w terapii zaburzeń odżywiania. Jest ona skierowana do wszystkich osób cierpiących na takie choroby jak anoreksja, bulimia czy nałogowe objadanie się. W Ergo doskonale zdajemy sobie sprawę, że problemy z jedzeniem są tylko jednym z objawów bardziej złożonych dolegliwości. Specjaliści w naszym Centrum są gotowi, aby nieść pomoc osobom identyfikującym u siebie takie zaburzenia. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwa, że dzięki profesjonalnej pomocy udzielonej przez specjalistów oraz pracy pacjenta możliwy jest powrót do zdrowia.

 

Jeżeli cierpicie na wymienione wyżej zaburzenia albo jesteście bliskimi osoby, która cierpi na tego typu dolegliwości, nie zwlekajcie i natychmiast postarajcie się o pomoc specjalisty.

Nasz ośrodek Centrum Ergo prowadzi skuteczne terapie zaburzeń odżywiania. W naszej poradni każda osoba zmagająca się z anoreksją, bulimią lub chorobowym objadaniem się otrzyma kompleksową pomoc specjalistów.